Ripplaed

\"Villalaed

Villalaed

Villalaed on levinumad ripplaetooted maailmas. Moodulitest (600x600mm) villalagede eeliseks on mõistlik hind ja head akustilised omadused. Valikus on märgmenetlusel valmistatud mineraalkiudplaate, mis pakuvad erinevaid pinnastruktuure, täiendavat tulekindlust ning väga erinevaid akustilisi omadusi. Teiseks on kuivmenetlusel valmistatud laeplaadid kivivillast ja klaasvillast, mis on massilt kergemad ja üldjuhul suure helineelduvusega.

\"Kipslaed

Kipslaed

Pakume erineva dekoratiiviga kipsist laemooduleid. Sõltuvalt kattematerjalist on kipsist laemoodulid puhastatavad, pestavad, värvitavad ning kergesti hooldatavad. Samuti pakume lahendusi, materjale ja paigaldust umbkipslagedele mis kujutavad endast CD-karkassile kruvidega kinnitatud ehituskipsplaate.

\"Metall-laed

Metall-laed

Metall-lagede suurimaks eeliseks on luua väga erinevaid ja isikupäraseid disainilahendusi ning visuaalseid efekte. Väga levinud on need avalikus ruumis — kaubanduskeskustes, büroodes, parkimismajades jne. Populaarsed on need ka toitlustus- ja meditsiinivaldkonnas, kus tuleb eriti suurt tähelepanu pöörata sanitaartingimuste täitmisele.

\"Puitlaed

Puitlaed

Puit aitab ühtlustada ruumide õhuniiskust – suurema niiskuse korral seob seda ja väiksema niiskuse korral annab niiskust ruumi tagasi.
Üheks levinumaks materjaliks puitlagede valmistamisel on puitlaastplaat, mis töötab hästi helisummutajana ning reguleerib ruumi sisekliimat. Samuti kasutame puitlagede valmistamisel puitprofiili ja puitspoonplaate.